|
Ne mérgezzük magunkat!
1992. április 22. és 26. között Budapest több pontján speciális hulladékgyűjtés lesz a kommunális hulladék veszélyes alkotóinak gyűjtésére (ólomakkumulátorok, fáradt olaj, szárazelemek, gombakkumulátorok, gyógyszermaradványok, festék- és lakkmaradványok, növényvédő- és rovarirtó szerek, fénycsövek). A helyszínek még nem véglegesek, a későbbiekben a tömegkommunikációs eszközök hírt adnak majd róluk.
Kérjük, hogy aki tud segíteni (pl. a helyszínen az átvételnél, vagy szórólapok terjesztésével), jelezze a Főpolgármesteri Hivatal Környezetvédelmi Ügyosztályának: 1052 Budapest, Városház u. 911. <>Telefon: 1175211, 1186066.
|