|
ELÉG...!?
címmel kétszer ötven perces energiahatékonysági ismeretterjesztő-dokumentumfilmet készített az MTV és az "ELÉG" Energiahatékonysági Program. A filmben megismerhetünk új és régi technikákat, eljárásokat, amelyek az energia termelését és fogyasztását teszik hatékonyabbá. Sok praktikus tanács hangzik el mind a lakások, mind az intézmények rezsijeinek csökkentésére. A szakemberek számos olyan esetet sorolnak fel, amikor a megtakarítás pénzbe sem kerül: egy óvodában például csak a fűtő munkaidejét kellett ésszerűsíteni, és máris havi tízezreket spóroltak meg.
A film megszerezhető az Energia Klubnál: 1117 Budapest, Móricz Zsigmond körtér 15. Telefon: 166-8866.
|